03.08.2021

Zapraszamy do wzięcia udziału w Transgranicznej Letniej Szkole

Akademia WSB w ramach projektu dofinansowanego przez Ministra Edukacji i Nauki z programu Społeczna Odpowiedzialność Nauki/Doskonała Nauka, zaprasza do wzięcia udziału w Transgranicznej Letniej Szkole: „Cultural Management: Science and Education” w Pradze, Berlinie, Cieszynie oraz Frankfurcie nad Odrą.

Cel

Celem inicjatywy jest międzynarodowa wymiana myśli naukowej i doświadczeń praktycznych związanych z zarządzaniem instytucjami kultury. W ramach wydarzenia prezentowane będą m. in. Innowacyjne rozwiązania z obszaru zarządzania w kulturze, a także najnowsze wyniki badań.

Uczestnicy

Transgraniczna Letnia Szkoła stanowi wyjątkowe forum wymiany wiedzy, adresowana jest do przedstawicieli środowiska zarówno naukowego, jak i biznesowego: pracowników naukowo-dydaktycznych, menedżerów kultury, osób zatrudnionych w instytucjach kultury, animatorów kultury, impresariów, artystów samodzielnie upowszechniających swoją twórczość, jak również do studentów, doktorantów oraz osób zainteresowanych tematyką nowoczesnych koncepcji zarządzania w kulturze.

Transgraniczna Letnia Szkoła organizowana jest w partnerstwie z renomowanym niemieckim czasopismem naukowym „Cultural Management: Science and Education” wydawanym w Berlinie przez Logos Verlag prowadzonym przez prof. Łukasza Wróblewskiego.

Termin

Planowany termin wydarzenia:  25.08. – 03.09.2021 r. W programie 10-dniowego wydarzenia przewidziane są spotkania z ekspertami, prelekcje oraz wizyty studyjne (m. in. w Katowicach, Cieszynie, Pradze, Berlinie oraz Frankfurcie nad Odrą). Szczegółowy program zostanie podany w późniejszym terminie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (Organizator zapewnia noclegi, przejazdy oraz wyżywienie w trakcie trwania całego wydarzenia). Ilość miejsc ograniczona, osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Organizator skontaktuje się bezpośrednio z zakwalifikowanymi osobami.