Miejsce

Dąbrowa Górnicza

Pracodawca

Akademia WSB

Specjalista ds. organizacji toku studiów

Wg rankingu MAGAZYNU PERSPEKTYWY jesteśmy 3 najlepszą Uczelnią w Polsce i najlepszą Uczelnią na Śląsku.

Sukces Naszej Uczelni buduje społeczność ludzi będących pasjonatami swojej pracy, ludzi o niekonwencjonalnym podejściu do realizacji zadań. W naszej organizacji cenimy samodzielność, odpowiedzialność, dobrą organizację pracy, otwartość na zmiany, wytrwałość w dążeniu do celu, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Wymagania

  • jesteś osobą dokładną, sumienną i terminowo wykonujesz zadania
  • posiadasz zdolności analitycznego myślenia
  • potrafisz pracować w zespole
  • potrafisz samodzielnie planować i sprawnie organizować pracę własną
  • skutecznie pracujesz pod presją czasu i w okresie natłoku zadań, potrafisz wyznaczać priorytety i realizować wiele zadań w podobnym terminie
  • ze starannością i skrupulatnością podchodzisz do realizacji obowiązków administracyjnych
  • komunikujesz się w języku angielskim co najmniej na poziomie A2/B1
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • jeśli masz doświadczenie w branży edukacyjnej to tym bardziej będzie nam miło się z Tobą spotkać

Zakres obowiązków

  • wykonywanie prac organizacyjno-administracyjnych związanych z przygotowaniem i obsługą zajęć dydaktycznych
  • praca w specjalistycznym programie komputerowym dedykowanym do pracy w Dziale Nauczania oraz obsługi procesu kształcenia
  • planowanie zajęć
  • organizacja i nadzór nad prawidłową realizacją procesu kształcenia
  • sporządzanie raportów i sprawozdań
  • dbanie o prawidłową realizację działań zgodnie z harmonogramem pracy działu
  • współpraca z pozostałymi działami oraz wydziałami Uczelni
  • udział w pracach związanych z zapewnieniem jakości kształcenia

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • możliwość realnego wpływu na budowanie marki jednej z najlepszych Uczelni w Polsce
  • udział w realizacji różnorodnych zadań pozwalających na dużą samodzielność i dających pole do samorealizacji
  • pracę w ambitnym, pełnym energii zespole
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego i rozwoju nowych kompetencji
  • możliwość korzystania na preferencyjnych warunkach z oferowanych przez uczelnię kursów, szkoleń, studiów podyplomowych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w centrum miasta – Dąbrowa Górnicza