Współpraca z Huawei Polska

Huawei Polska umożliwi nowy wymiar współpracy w zakresie kształcenia i nowych technologii w Akademii WSB, podejmując współpracę z naszą uczelnią. Podpisane porozumienie zapewni szeroki rozwój działalności edukacyjnej, efektywne włączenie elementów praktycznych w naukę teoretyczną oraz nowe, atrakcyjne formy poszerzania wiedzy wśród studentów.

23 września firma Huawei Polska rozpoczęła partnerstwo z Akademią WSB w Dąbrowie Górniczej. Nowo zawarta umowa, podpisana została przez Rektor Akademii WSB - dr hab. Zdzisławę Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB. Z kolei firmę Huawei reprezentował Ryszard Hordyński, dyrektor ds. strategii i komunikacji w Huawei Polska. Porozumienie zakłada wielopoziomową współpracę obydwu instytucji w zakresie edukacji studentów.

PUBLIKACJE MEDIALNE: