Bezpłatne warsztaty "Budujemy budki lęgowe dla ptaków"

Zapraszamy duety międzypokoleniowe na EKO WARSZTATY! Będziemy budować budki lęgowe dla ptaków! Budki, które wspólnie dzieci zrobią z dziadkiem/babcią lub rodzicem pod okiem mistrza stolarskiego – będzie można powiesić w wybranym parku lub ogródku.

Data: 30.11.2021 r.
Godz. 17.00
Miejsce: Akademia WSB / sala 445
Warsztaty BEZPŁATNE

Zapisy

Do zapisów zapraszamy duety międzypokoleniowe – dziecko 6+ wraz z osobą dorosłą. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Inicjatorem akcji „Budujemy budki lęgowe dla ptaków” jest grupa wolontariuszy współpracująca z Uniwersytety Trzeciego Wieku Akademii WSB oraz Uniwersytetami Dziecięcymi Akademii WSB. Środki na zakup zestawów do budowy budek zostały pozyskane z Regionalne Centrum Wolontariatu Katowice w ramach programu „Partnerstwo dla wolontariatu”.