„Cuda, cuda ogłaszają…” Międzypokoleniowy Koncert Świąteczny

Międzypokoleniowy Koncert Świąteczny w Akademii WSB Grudzień nie mógł minąć bez wspólnego kolędowania!

Grudzień nie mógł minąć bez wspólnego kolędowania! W Akademii WSB po raz pierwszy odbył się Międzypokoleniowy Koncert Świąteczny online, na który zaproszeni zostali Studenci Uniwersytetów Dziecięcych, słuchacze Uniwersytetów Trzeciego Wieku i wszyscy przyjaciele Akademii WSB.

Cudowną bożonarodzeniową i rodzinną atmosferę stworzyli Rektor Akademii WSB – dr hab. Zdzisława Dacko – Pikiewicz, prof. AWSB – składając wszystkim świąteczne życzenia, uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych w Dąbrowie Górniczej, wyjątkowi muzycy – Solomon Kunle Omogbemi i Marcin Wyrostek, a także pracownicy Działu Kształcenia Ustawicznego Akademii WSB. Usłyszeliśmy wiele pięknych kolęd i pastorałek!