Czy materia może być inteligentna?

Czy w tym inteligentnym świecie istnieją takie materiały, które posiadają własną „inteligencję”? Jak możemy je wykorzystać?

W sobotę 20 marca Prof. Dariusz Kajewski pomógł naszym studentom znaleźć odpowiedź na te i WIEELE innych pytań podczas wykładu "Czy materia może być inteligentna?".
Nie zabrakło również naukowych doświadczeń!
Jajko włożone w ciecz nienewtonowską, rzucone z wysokości się nie rozbiło czy materiały zmieniające swoje właściwości fizyczne pod wpływem światła, temperatury, pola magnetycznego a także przyłożonej siły.

W ramach Akademii Świadomego Rodzica odbyło się spotkanie z Panią Anną Kowalską, która rozmawiała z rodzicami o sposobach nauki matematyki, a także o szkolnych metodach nauczania.

Dąbrowski Uniwersytet Dziecięcy realizowany jest w Miasto Dąbrowa Górnicza pod Patronatem Prezydenta Dąbrowy Górniczej Marcin Bazylak