25.05.2024

Dąbrowski Uniwersytet Dziecięcy - zakończenie Roku Akademickiego 2023/2024

W sobotę 25 maja w Akademii WSB odbyło się zakończenie Roku Akademickiego 2023/2024 w Dąbrowskim Uniwersytecie Dziecięcym.

W imieniu JM Rektor Akademii WSB - prof. Zdzisławy Dacko-Pikiewicz zgromadzonych gości przywitał prof. Marcin Lis - Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem.

W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście:

• Marcin Bazylak, Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza
  • Marta Bobrowska - Juroff, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Dąbrowie Górniczej
  • Alicja Biegańska, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Związku Orła Białego

Wykład kończący XVI edycję projektu wygłosił Prezydent Marcin Bazylak, który opowiedział najmłodszym wiele historycznych i współczesnych ciekawostek na temat Dąbrowy Górniczej. Te opowieści skłoniły naszych studentów do poznawania swoich rodzinnych historii.

ROZPOCZĘŁA SIĘ JUŻ REKRUTACJA NA NOWY ROK AKADEMICKI DĄBROWSKIEGO UNIWERSYTETU DZIĘCIĘCEGO!

Zapisz swoje dziecko do 30 czerwca i skorzystaj z bonifikaty od 100 zł!

SZCZEGÓŁY I ZAPISY

Dąbrowski Uniwersytet Dziecięcy organizowany jest wspólnie z Miastem Dąbrowa Górnicza pod Honorowym Patronatem Prezydenta Dąbrowy Górniczej - Marcina Bazylaka.