Dzień Otwarty Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego za nami

To był wyjątkowy dzień, bo przyszli studenci warsztatowali z naukowcami.

W sobotę 17 września w murach Akademii WSB odbył się Dzień Otwarty Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego. Na ciekawe świata dzieci czekał wybuchowy wykład "Chemiczne czary mary", który poprowadziła dr n. med. Patrycja Mickiewicz - Prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych Akademii WSB. Przyszli studenci skorzystali z licznych warsztatów o różnej tematyce, m. in. podczas warsztatów historycznych, nauczyli się tkać na krośnie,w ramach eko warsztatów przygotowali swój własny zielnik, natomiast warsztaty językowe były świetną okazją do podróży po Londynie a warsztaty z robotyki z LEGO dały dzieciom możliwość wprawienie w ruch samodzielnie stworzonych konstrukcji.

Nie zabrakło równnież spotkania dla rodziców. W ramach Akademii Świadomego Rodzica spotkanie pt. "Bezstresowe wychowanie czy wychowanie bez stresu" poprowadziła Sylwia Bartela.

Dziękujemy i do zobaczenia już niebawem w nowym roku akademickim Dąbrowskim Uniwersytecie Dziecięcym.