05.01.2021

E-ferie z Uniwersytetami Dziecięcymi AWSB (LEGO, Minecraft, eksperymenty naukowe)

E-ferie z Uniwersytetami Dziecięcymi Akademii WSB Zapraszamy na 4 dni spotkań online podczas ferii zimowych. W codziennym programie warsztaty kulinarne, eksperymenty naukowe oraz warsztaty z programowania Minecraft!

• 5 DNI WARSZTATÓW
  • Warsztaty Minecraft, eksperymenty naukowe, budowanie z klocków Lego
  • Interakcja z uczestnikami
  • Warsztaty w terminie od 11.01 – 15.01.2021 r. o godz. 15.00
  • Czas trwania warsztatów: 60 min.
  • Ferie dedykowane dzieciom w wieku 6-12 lat.
  • Cena Pakietu – 69 zł/ Cena pojedynczego warsztatu – 20 zł
  • Warsztat EXTRA dla uczestnika pełnego pakietu

Po zakupie dostępu wyślemy e-maila z linkiem do każdego warsztatu a także listę materiałów, jakie należy przygotować.

-> Warsztat EXTRA dla osób korzystających z pełnego pakietu! Prezent na dzień babci i dziadka – warsztaty artystyczne (13.01, godz. 17.00)

W UKŁADZIE SŁONECZNYM – 3 Planeta od Słońca – warsztaty tworzenia Planet Układu Słonecznego w 3D. Każda Planeta Układu Słonecznego jest wyjątkowa, poznamy je bliżej tworząc wspólnie wyjątkowy, trójwymiarowy i mobilny Układ Słoneczny. (11.01.2021 r., godz. 15.00 – 60 min.)
Zajęcia poprowadzi – mgr Małgorzata Małecka

KUCHENNE REWOLUCJE – warsztaty kulinarne połączone z kuchennymi eksperymentami. Podczas zajęć wykonamy pyszne i zdrowe śniadaniowe tortille. Bez pieczenia i smażenia. Wystarczy tortilla i dodatki z Twojej lodówki. Instruktor pokaże kilka propozycji, ale ta wykonana przez dziecko w domu na pewno będzie wyjątkowa. Dzieci poznają też zasady zdrowego odżywiania i sprawdzą, czy sól w nadmiarze szkodzi. Sprawdzimy również, co to znaczy ,,rosnąć jak na drożdżach”. Dowiemy się jak stworzyć kuchenny wulkan, oraz odkryjemy niezwykłe właściwości mąki, octu, sody, oleju czy mleka. Przekonamy się skąd się bierze barwa mleka.(12.01.2021 r., godz. 15.00 – 60 min.)

Zajęcia poprowadzi – mgr Sonia Myczkowska

ENGLISH IS FUN! „Strange Festivals in English-Speaking Countries” – Świstak może przepowiadać pogodę? Konkurs gonienia żółtego sera? Wyścigi z pociągiem? Gdzie można znaleźć takie nietypowe święta? Na te pytania razem z dziećmi będzie rozmawiać mgr Anna Szczepaniak. (13.01.2021 r., godz. 15.00 – 60 min.)

MINECRAFT – Nie lada gratka dla fanów gry Minecraft. Razem stworzymy grę i zbudujemy minecraftowe postaci. Naszym celem jest zdobycie tytułu mistrza Minecraft poprzez wykonanie kilku zadań! W programie również zabawny quiz, dotyczący sześcianowego świata. (14.01.2021 r., godz. 15.00, 60 min.)
Zajęcia poprowadzi – mgr Sonia Myczkowska

LEGO po mistrzowsku! – warsztaty budowania z klocków Lego z finalistą programy Lego Masters – Damianem Krępą.
(15.01.2021 r., godz. 15.00, 60 min.)