„Fabryka śniegu” – Teatr TRIP w Akademii WSB

Studentów Uniwersytetów Dziecięcych Akademii WSB (wraz z młodszym rodzeństwem i rodzicami) serdecznie zapraszamy na Przedstawienie Teatralne pt. „Fabryka śniegu” w wykonaniu Teatru TRIP, które odbędzie się 2 marca (sobota) o godz. 10.30.

„Fabryka Śniegu” – hen daleko nad głowami, gdzie mróz szczypie za uszami, w podniebnym świecie nad chmurami, codziennie wrze praca. Obłoczek i Sopelka codziennie odbierają z Ziemi zamówienia na śnieg. Niestety pewnego dnia, z samego rana, wielka maszyna do produkcji śniegu ulega awarii. Nikt nie potrafi poradzić sobie z jej naprawą, nawet inżynier Złota Łapka. Dzielni pracownicy fabryki muszą jak najszybciej poradzić sobie z tą kryzysową sytuacją. Czy uda się wyprodukować śnieg na czas? Co z tym wspólnego ma przebiegły i wściekły do czerwoności Karol Yfer oraz czy dzieci będą w stanie pomóc bohaterom w ich kłopotach?

Spektakl odbędzie się w Audytorium D – 2.03.2019 r. (ul. Cieplaka 1c).
Bilet wstępu: 10 zł – Studenci Uniwersytetów Dziecięcych Akademii WSB (Rodzice bezpłatnie).
Ze względów organizacyjnych prosimy o rezerwację miejsc:
Zapisz się
Liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń.