Jak obliczyć nieobliczalne, czyli rzecz o nieskończoności

• Jak obliczyć nieobliczalne?
  • Czy można policzyć do nieskończoności?
  • Co to jest mniejsza i większa nieskończoność?

Studenci Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego znają już te odpowiedzi. W sobotę 7 lutego odbył się pierwszy w nowym roku 2023 wykład pt. "Jak obliczyć nieobliczalne, czyli rzecz o nieskończoności", który wygłosił prof. Andrzej Katunin. Pan Profesor odpowiedział również na nieskończenie wiele pytań naszych młodych Studentów.

Rodzice w ramach Akademii Świadomego Rodzica poruszyli razem z Panią Martyną Kucharską-Staszel tematy zagrożeń w sieci.

Ponadto odbyła się również wystawa prac plastycznych nadesłanych w zabawie "Kolonie na Księżycu". Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali nagrodę w postaci książki „Jak to działa. Kosmos", która jest kopalnią odpowiedzi na arcytrudne pytania.

Projekt Dąbrowski Uniwersytet Dziecięcy działa pod patronatem Marcin Bazylak - Prezydent Dąbrowy Górniczej i dofinansowany jest przez Miasto Dąbrowa Górnicza