20.08.2021

Kursy językowe dla dzieci i młodzieży

Specjalna BONIFIKATA dla Studentów Uniwersytetów Dziecięcych Akademii WSB.

Szkoła Języków Obcych Akademii WSB zaprasza dzieci i młodzież na kursy języka angielskiego realizowane na materiałach opracowanych przez National Geographic Learning.

Język angielski + Wiedza, Umiejętności, Wartości

Dlaczego warto zacząć już teraz? Od wielu lat prowadząc DUD z niebywałą radością obserwujemy z jakim entuzjazmem i zaangażowaniem nasi młodzi studenci podchodzą do swojej edukacji. Znajomość języków obcych to świat bez granic. Dzieci mają niebywałą łatwość przyswajania nowej wiedzy. Wykorzystujmy zatem ten okres by zaszczepić od najmłodszych lat pasję do nauki języków obcych. O co dbamy? Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów, którzy posiadają nie tylko niezbędne doświadczenie edukacyjne, ale też i zdolność do podążania za dynamicznym progresem dzieci, za zróżnicowanymi zainteresowaniami, umiejętnościami manualnymi. Uwzględnienie tych czynników pozwala na właściwe zorganizowanie czasu zajęć. Ważnym jest, że… Dzieci dobieramy nie tylko kierując się ich wiekiem, ale też indywidualnymi umiejętnościami. Pracujemy w małych grupach (do 10 osób), a lektor w  konsultacji z metodykiem czuwają nad postępem każdego naszego słuchacza – małego i dużego. W cały proces edukacyjny angażujemy też rodziców/opiekunów i regularnie informujemy ich o wynikach pracy dzieci.  Każdy semestr kończy się wydaniem karty oceny, a na zakończenie kursu słuchacze otrzymują dyplomy. Więcej niż tylko lekcje! Wszystkie zajęcia odbywają się w salach językowych wyposażonych w tablice interaktywne, a materiały na których pracujemy, również w wersji multimedialnej, pozwalają na stały kontakt z językiem – również po zajęciach.

Szkoła Języków Obcych Akademii WSB to:

• ponad 20 lat doświadczenia w nauczaniu języków obcych,
  • praca w małych, kameralnych grupach,
  • profesjonalna kadra lektorska,
  • kursy językowe na każdym poziomie zaawansowania.

Sprawdź ofertę na stronie TUTAJ lub skontaktuj się telefonicznie 32 295 93 17; 887 766 711.