Międzypokoleniowo jest FAJNIE!

Za nami niezwykłe międzypokoleniowe warsztaty zrealizowane w formie online.

Podczas warsztatów z szycia na maszynie, warsztatów kulinarnych i warsztatów stolaskich było widać pasję, doświadczenie i frajdę tworzenia przekazywaną z pokolenia na pokolenie.
Międzypokoleniowe duety składające się z wnuków i dziadków miały okazję przekazać sobie wzajemnie wiedzę i umiejętności, które na co dzień nie mają okazji się połączyć.

W czasie warsztatów wspólnie stworzyli:

• Warsztaty stolarskie: organizer i skrzyneczke na zabawki czy zioła,
  • Warsztaty kulinarne: wege spagetti i kotleciki, talerz warzyw i pasta z avokado, różowe kopytka i domowe crunchy,
  • Warsztaty szycia na maszynie: poszewka na poduszkę, kurka na szpilki, fartuszek kuchenny i "Słonik" maskotka.

Warsztaty „Uczymy rzeczy, których się nie uczy” to wspólny sukces Uniwersytetów Dziecięcych Akademii WSB i Uniwersytetów Trzeciego Wieku AWSB.