MIKOŁAJKOWE SHOW online połączone z warsztatami

Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny. Spędźcie je razem z Uniwersytetami Dziecięcymi Akademii WSB.

Zapraszamy na MIKOŁAJKOWE SHOW online połączone z warsztatami, które odbędzie się 5 grudnia 2020 r.o godz. 9.30 na platformie ZOOM.

• W pierwszej części spotkania dzieci zobaczą świąteczną, zabawną historię opowiadającą przygodę św. Mikołaja, Elfów i Bałwanka Olafa.
  • W drugiej części wspólnie z Elfami wykonają szereg świątecznych aktywności.

Nie zabraknie eksperymentów, świątecznych ozdób a nawet wykonamy wspólnie coś do zjedzenia! Wszystko to w bajkowej, świątecznej scenerii – dzieci odwiedzą gabinet Mikołaja oraz śnieżną polanę. Po zapisaniu się na wydarzenie, dzieci otrzymają wcześniej listę materiałów, które powinny przygotować w domu (to łatwo dostępne rzeczy, które bez trudu się zgromadzi), a także link do logowania.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny
Ilość miejsc ograniczona
ZAPISY: https://tiny.pl/7sg62