Nagroda Słoneczniki 2017 dla Uniwersytetów Dziecięcych WSB

Uniwersytety Dziecięce Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zostały nagrodzone w plebiscycie Słoneczniki 2017 na najbardziej rozwojowe inicjatywy dla dzieci w wieku 0-14 lat w województwie śląskim.

Projekty Uniwersytety Dziecięce WSB oraz Galaktyka Talentów WSB dostały aż 5 wyróżnień w 3 kategoriach: język, logika oraz przyroda.
Plebiscyt Słoneczniki organizowany jest przez portal CzasDzieci.pl od 2011 roku. Po raz drugi konkursem objęto również woj. śląskie. Organizatorzy konkursu pragną docenić i nagrodzić inicjatorów najbardziej rozwojowych inicjatyw dla dzieci, które przyczyniają się do rozwoju młodych adresatów, będąc równocześnie wspaniałą rozrywką.

Do plebiscytu Słoneczniki w woj. śląskim zgłoszono w tym roku kilkaset inicjatyw, z których ponad 100 zakwalifikowało się do konkursu. Uniwersytety Dziecięce WSB zdobyły najwięcej głosów rodziców w kategorii JĘZYK.

Nagrodę w imieniu organizatorów Uniwersytetów Dziecięcych WSB odebrała Pani Anna Giertler, Kierownik Działu Kształcenia Ustawicznego. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 14 października 2017 roku w Muzeum Śląskim w Katowicach.