22.08.2024

Nowy Rok Akademicki Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego Rozpoczyna się już w październiku!

Z radością informujemy, że nowy rok akademicki 2024/2025 w Dąbrowskim Uniwersytecie Dziecięcym zbliża się wielkimi krokami! W tym roku mamy zaszczyt gościć wybitnego specjalistę, prof. dr hab. Michała Zembalę.

Prof. Zembala to światowej sławy kardiochirurg i chirurg naczyniowy (FETCS), który jako pierwszy w Polsce przeprowadził implantację sztucznego serca. Jego imponujące osiągnięcia oraz ogromna wiedza będą inspiracją dla wszystkich uczestników naszego uniwersytetu.

Wydarzenie otwierające nowy rok akademicki odbędzie się 19 października 2024 r. o godz. 9:30, kiedy to prof. Zembala wygłosi Wykład Inauguracyjny. Będzie to doskonała okazja dla dzieci, aby z bliska poznać tajniki medycyny od jednego z najlepszych specjalistów w kraju.

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko stało się częścią tego wyjątkowego doświadczenia, nie czekaj – zarejestruj się już dziś i zapewnij mu miejsce na zajęciach Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego!

SPRAWDŹ OFERTĘ DĄBROWSKIEGO UNIWERSYTETU DZIECIĘCEGO