Rodzinne malowanie jaj w KLUBIE TROPICIELI NAUKI

Malowanie, farbowanie i polerowanie. Technikę tworzenia pisanek Tropiciele Nauki oraz ich rodzice i opiekunowie opanowali do perfekcji.Było rodzinnie i kolorowo. Każdy miał okazję stworzyć swoje niepowtarzalne pisanki.

Za przekazanie tej wspaniałej tradycji bardzo dziękujemy Słuchaczce Uniwersytetów Trzeciego Wieku Akademii WSB - Pani Marianna Siedlarz, Kobiecie o złotym sercu i dłoniach, która która już od wielu lat dzieli się swymi talentami z innymi słuchaczami małymi studentami.

Wszystkim naszym Studentom oraz ich Rodzinom życzymy zdrowia, radości i pogody ducha z okazji Świąt Wielkiej Nocy.
Niech to będzie czas spokoju, odpoczynku i nadziei, a wiosenna aura przyniesie za sobą nową energię.