Rusza projekt „Świat Oczami Naukowców Akademii WSB” – moduł INFORMATYKA

Świat oczami INFORMATYKA! Zapraszamy na warsztaty w ramach projektu „Świat oczami naukowców Akademii WSB” realizowanego przez Akademię WSB, dofinansowanego z programu „Społeczna Odpowiedzialność Nauki” przez Ministra Edukacji i Nauki.

Moduł ”Świat oczami informatyka”, ma na celu przybliżenie świata informatyki, nowych technologii, inteligentnych przedmiotów, nowoczesnych urządzeń elektronicznych. Warsztaty prowadzone są przez wykładowców Akademii WSB.

OPIS WARSZTATÓW
Zajęcia prowadzone będą na platformie TEAMS z czynnym udziałem Uczestników warsztatów, zgodnie z harmonogramem.

Każdy z uczestników otrzyma e-mail z informacją o przyjęciu do projektu, instrukcją oraz linkiem do logowania się do spotkania.

Wymagania: Komputer/tablet/smartphone z dostępem do Internetu, wskazane posiadanie mikrofony i kamerki

Liczba miejsc jest ograniczona.

KONTAKT z Uniwersytetami Dziecięcymi Akademii WSB: 32 295 93 93