Świętuj z nami 15. Urodziny Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego

15 lat istnienia Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego. Kiedy to minęło? Sami nie wiemy! Przez te lata tysiące małych studentów opuściło mury Akademii WSB zdobywając wiedzę, swoje pierwsze doświadczenia naukowe i nowych przyjaciół.

W imieniu JM Rektor dr hab. Zdzisławy Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB oraz Patrona Honorowego Prezydenta Dąbrowy Górniczej Pana Marcina Bazylaka, a także własnym zapraszamy Studentów i Absolwentów Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego oraz wszystkie dzieci do wspólnego świętowania, które odbędzie się 22 kwietnia br. o godz. 9.30 w Akademii WSB.
Gościem specjalnym będzie znany i lubiany przez wszystkie dzieci, obecny z nami od samego początku Michał Szydłowski czyli Pan Korek.

Udział jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona.
Bądźcie z nami i razem świętujmy ten jubileuszowy czas!

Dąbrowski Uniwersytet Dziecięcy realizowany jest od 15 lat wspólnie z Miastem Dąbrowa Górnicza pod patronatem Prezydenta Dąbrowy Górniczej Pana Marcina Bazylaka.

Patron medialny Silesia Dzieci