Szlachetna Paczka od Akademii WSB!

Rodzinny stół z krzesłami, zabawki dla dzieci, produkty spożywcze i prezenty niespodzianki ruszyły w drogę do potrzebującej rodziny. W ramach akcji „Szlachetna Paczka” Akademia WSB wspólnie z Samorządem Studenckim AWSB przygotowali paczki z darami dla Pani Beaty, która od kilku lat samotnie wychowuje piątkę dzieci. Jej mąż chorował na serce i podczas operacji zmarł. Oprócz tego Pani Beata zajmuje się teściową, która choruje na Alzheimera i wymaga opieki.

- Pomaganie innym jest wspaniałe, szczególnie teraz, kiedy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Cieszę się, że w Akademii WSB połączyliśmy siły i przy współpracy Samorządu, zebraliśmy dary dla Pani Beaty i jej rodziny. Potrzeby były spore, ale nasi studenci, słuchacze oraz pracownicy pokazali, że mają naprawdę wielkie serca i przynieśli bardzo dużo rzeczy w ramach zbiórki. Udało nam się spełnić część marzeń rodziny Pani Beaty i cieszymy się, że dzięki temu będą to dla nich miłe Święta Bożego Narodzenia – mówi Marcelina Pilarska, Przewodnicząca Samorządu Studenckiego AWSB.