17.08.2021

Uniwersytety Dziecięce Akademii WSB nominowane do nagrody Słoneczniki 2021

Miło nam poinformować, że Uniwersytety Dziecięce Akademii WSB zostały nominowane w 2 kategoriach do prestiżowej nagrody Słoneczniki 2021 promującej inicjatywy kierowane do dzieci i młodzieży z terenu województwa śląskiego. Szczególnie cieszy nas fakt, że zgłoszeń oraz oceny dokonują rodzice dzieci uczestniczących w naszych projektach.

W tej edycji Słoneczników o nagrodę powalczą:

• Kategoria LOGIKA - rozumowanie, logiczne myślenie, liczenie, zmysł konstruktorski, innowacyjność - Warsztaty międzypokoleniowe "Uczymy rzeczy, których się nie uczy"
  • Kategoria RUCH - sprawność fizyczna, precyzja ruchów ciała i dłoni, zdolności manualne - Warsztaty międzypokoleniowe “Uczymy rzeczy, których się nie uczy”.

GŁOSUJCIE NA NAS

Nagroda „Słoneczniki” zostanie przyznana już po raz 10 a jej inicjatorem jest portal  CzasDzieci.pl.  Jak podkreślają organizatorzy poprzez przyznanie wyróżnień chcą docenić i nagrodzić organizatorów najlepiej przygotowanych wydarzeń, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju młodych adresatów, będąc równocześnie najlepszą rozrywką.

Podstawowym założeniem konkursu jest oddanie głosu rodzicom, jako najlepszym ekspertom oceniającym dane inicjatywy. To rodzic, jako osoba najbliższa dziecku, najlepiej wie, jak bawiły się dzieci na danych zajęciach i co wyniosły z nich wartościowego. Dlatego poproszono Rodziców o zgłaszanie i komentowanie najwartościowszych według nich inicjatyw, w których uczestniczyli  oraz głosowanie na nominowane wydarzenia i oceniane ich.