Weekend z 18. Festiwalem Nauki Akademii WSB!

Festiwal Nauki Akademii WSB, choć osiągnął pełnoletniość, pamięta również o atrakcjach dla najmłodszych. Przez weekend w Fabryce Pełnej Życia odbywały się wydarzenia adresowane do całych rodzin.

W sobotę odbyły się pokazy ratownictwa przedmedycznego w karetce połączone z prezentacją specjalistycznego sprzętu w wykonaniu studentów AWSB Kamila Skubisa oraz Wiktorii Kolano. Najmłodszych zainteresował także pokaz możliwości wozu strażackiego oraz sprzętu stosowanego podczas gaszenia pożarów, o którym opowiadał Michał Gruszka z naszej Akademii. Na zakończenie odbyły się zajęcia z robotyki przeprowadzone przez Tomasza Pernala.

Niedziela była okazją do miłego spędzenia czasu z bawialnią Gili Gili. Dzieci wzięły udział w kreatywnych warsztatach i zajęciach plastycznych.

Zachęcamy do obejrzenia nagrań z przeprowadzonych wykładów i spotkań dostępnych na oficjalnym kanale Akademii WSB: YouTube