Wielki Test Narzędziowni w Fabryce Pełnej Życia

Wielki Test Narzędziowni który odbył się w Fabryce Pełnej Życia nasze Uniwersytety Trzeciego Wieku Akademii WSB zdały śpiewająco!

Fabryka Pełna Życia była pełna fachowych porad i warsztatów - a to za sprawą Narzędziowni. Wśród ekspertów znalazły się także słuchaczki UTW z  Dąbrowy Górniczej oraz z Wojkowic, które przy krawieckich stołach asystowały mieszkańcom Dąbrowy Górniczej w szyciu WIOSENNYCH KOKOSZEK.

Różowe, żółte, w kropeczki i ludowe wzorki - z pewnością będą się pięknie prezentowały jako wielkanocne ozdoby.
Bardzo dziękujemy Narzędziowni  za zaproszenie, a także za świetną międzypokoleniową współpracę Uniwersytetów Dziecięcych Akademii WSB oraz Uniwersytetów Trzeciego Wieku Akademii WSB.

DOŁĄCZ do NAS www.wsb.edu.pl/utw