Wycieczka do RoboParku w Gliwicach!

RoboPark w Gliwicach! Poznaj najbardziej imponujące roboty świata razem z Uniwersytety Dziecięce Akademii WSB. Już 6 marca 2020 r. o godz.16.00 zapraszamy na rodzinne oglądanie robo-show! ROBOPARK – to międzynarodowa, interaktywna wystawa robotów dla całej rodziny.

RoboPark w Gliwicach! Poznaj najbardziej imponujące roboty świata razem z Uniwersytety Dziecięce Akademii WSB.
Już 6 marca 2020 r. o godz.16.00 zapraszamy na rodzinne oglądanie robo-show!

ROBOPARK – to międzynarodowa, interaktywna wystawa robotów dla całej rodziny. Dzięki najnowszej technologii wejdziesz w interakcję z 70 robotami z całego świata. Zobaczysz prawdziwy teatr robotów, nauczysz się sterować dronem, zanurzysz się w wirtualnej rzeczywistości i siłą umysłu zmusisz przedmioty do latania. W Robopark nawet dzieci od 2 lat będą mogły poczuć się jak prawdziwi wynalazcy. Ta wystawa to edukacja i rozrywka w jednym miejscu!

✅Zapewniamy transport autokarem z Dąbrowy Górniczej do Gliwic, bilet wstępu do Roboparku, ubezpieczenie NNW.

Koszt to 49 zł/os.
W wycieczce może wziąć udział każde dziecko obowiązkowo pod opieką osoby dorosłej (dodatkowy bilet).
Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia i wpłaty można dokonywać on-line: https://evenea.pl/event/roboparkawsb/