Zakończyliśmy Rok Akademicki 2018/2019

25 maja 2019 r. mali studenci Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego w murach Akademii WSB uroczyście zakończyli rok akademicki.

Blisko 300 absolwentów tegorocznej edycji odebrało dyplomy, pamiątkowe medale oraz gratulacje od Rektor Akademii WSB Zdzisławy Dacko-Pikiewicz i Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza p. Marcina Bazylaka oraz dr Agnieszki Pasternak – Przewodniczącej Rady Miejskiej, dyr. Iwony Michalskiej – Bank PKO BP oraz p. Pawła Duraja – dyr. Miejskiej Biblioteki Publicznej.
Pierwszy raz w historii Uniwersytetów Dziecięcych Akademii WSB uhonorowaliśmy także rodziców naszych Studentów za zaangażowanie w działalność Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego.

Wykład kończący rok akademicki pt. „Dąbrowa Górnicza miastem nowoczesnym, innowacyjnym” poprowadził Pan Prezydent Marcin Bazylak oraz robot EuGenius.

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy i zapraszamy do dalszego poszerzania wiedzy w Dąbrowskim Uniwersytecie Dziecięcym.