Zapisz dziecko na studia! - Rekrutacja wystartowała

Trwają zapisy do Uniwersytetów Dziecięcych Akademii WSB na nowy rok akademicki 2021/2022.

Po wakacjach Studenci Uniwersytetów Dziecięcych Akademii WSB wezmą udział w zupełnie nowych wykładach i warsztatach, przygotowanych przez najlepszych dydaktyków z całej Polski.

Uniwersytety Dziecięce Akademii WSB to prawdziwe studia dla dzieci w wieku 6-12 lat! W roku akademickim 2021/2022 prowadzimy je w trybie stacjonarnym i online.
Podczas zajęć dzieci eksperymentują i świetnie się bawią pod okiem doświadczonych mentorów.

Twoje dziecko w Uniwersytetach Dziecięcych Akademii WSB:

• zgłębi różnorodną wiedzę z zakresu nauk ścisłych, humanistycznych, technicznych i artystycznych,
  • spotka naukowców, artystów i ekspertów,
  • odkryje swoje pasje i utrwali potrzebę uczenia się przez całe życie,
  • nauczy się logicznie myśleć, współpracować i myśleć krytycznie,
  • dowie się, jak szukać odpowiedzi na swoje pytania!

Sprawdź ofertę

Więcej o samej idei Uniwersytetów Dziecięcych Akademii WSB przeczytasz tutaj.

Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnych bonifikat. Atrakcyjne rabaty przygotowano także dla dzieci kontynuujących naukę, dzieci studentów i absolwentów Akademii WSB oraz dzieci pracowników Akademii WSB.