29.08.2023

Zapraszamy na Dzień Otwarty Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego

Rodzicu pozwól dziecku zobaczyć jak wyglądają zajęcia Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego

DZIEŃ OTWARTY DĄBROWSKIEGO UNIWERSYTETU DZIECIĘCEGO

Już 9 września 2023 r. o godz. 9.30 zapraszamy do Akademii WSB wszystkie głodne wiedzy dzieci w wieku 6-12 lat na Dzień Otwarty.

Tego dnia zanurzymy się w fascynującą prehistorię i nie tylko!
Jak wygląda praca paleontologa? Czy dinozaury znów mogą chodzić po naszych lasach? A do tego spotkanie "oko w oko" z tyranozaurem?
Nie może Was zabraknąć.

To wydarzenie nie tylko dla najmłodszych studentów, ale rownież dla Rodziców, którzy w ramach "Akademii Świadomego Rodzica" będą mogli spotkania się z mgr Sylwią Bartelą in dowiedzieć, jak dodać dziecku skrzydeł.

Program wydarzenia:

• 9.30 Wykład „Co by było gdyby dinozaury żyły i dlaczego wyginęły?” - mgr Małgorzata Małecka-Tomala
  • 9.30 Akademia Świadomego Rodzica „Dodajmy dziecku skrzydeł! - Jak rozpoznać i rozwijać prawidłowo pasje dziecka?” - mgr Sylwia Bartela
  • 10.40 Spotkanie z ciTyREXem
  • BRAK WOLNYCH MIEJSC NA WARSZTATY!11.20 Bezpłatne Warsztaty (OBOWIĄZUJĄ ZAPISY)
  • Do wyboru jest jedno z dwóch bloków:
     Blok 1: Warsztaty chemiczne „Dwutlenek węgla” + Warsztaty plastyczne „Malowanie na porcelanie”
     Blok 2: Warsztaty paleontologiczne „Świat Jurajski” + Warsztaty językowe

Szczegóły:
Wykład (45 min)
Spotkanie z dinozaurem (30 min)
dla dzieci w wieku 6-12 lat