19.05.2022

Zapraszamy na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 21/22 w Dąbrowskim Uniwersytecie Dziecięcym

Już w tę sobotę, 28 maja o godz. 9.30 - spotykamy się na Uroczystym Zakończeniu Roku Akademickiego w Dąbrowskim Uniwersytecie Dziecięcym.

Podczas uroczystości Marcin Bazylak - Prezydent Dąbrowy Górniczej oraz dr hab. Marcin Lis, prof AWSB - Prorektor Akademii WSB wręczą pamiątkowe dyplomy Absolwentom tegorocznej edycji projektu.
Wykład kończący rok akademicki "Małe jest wielkie. O małych rzeczach, które zmieniają świat" wygłosi red. Radosław Brzózka

Zapraszamy wszystkich Studentów i ich rodziny do uczestnictwa w uroczystej Gali  i wspólnego świętowania kolejnego sukcesu.

Zapraszamy do rejestracji

red. Radosław Brzózka

Dziennikarz telewizyjny, popularyzator nauki. Autor i prowadzący program telewizyjny „Jak to działa?” w TVP, w którym przedstawia praktyczne zastosowania odkryć naukowych, wyjaśnia zasady działania wielu urządzeń i zjawisk. Jego pasją są paralotnie – lata nad Karpatami, Alpami, Himalajami i wszędzie, gdzie się da. Interesuje się także technologiami IT, sztuczną inteligencją i uczeniem maszynowym. Od 2019 organizuje obozy naukowe dla dzieci i młodzieży AlphaCamp. Marszałek V sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.