Zaprojektuj BOBRA ŻAKA

Miejski Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej organizuje Konkurs plastyczny „Rada dobra – polub bobra”, którego celem jest zapoznanie dzieci z symbolem Miasta Dąbrowa Górnicza, czyli bobrem i promocja regionu Zagłębia Dąbrowskiego, a także rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastyczno- technicznej oraz rozwijanie wrażliwości estetycznej i aktywności twórczej dzieci i młodzieży.

I MY jako Dąbrowski Uniwersytet Dziecięcy dołączamy do tego Konkursu.

Wszystkich Studentów zachęcamy do zaprojektowania BOBRA ŻAKA, który stanie się symbolem nie tylko Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego, ale całej studenckiej społeczności Akademii WSB.

Jest szansa, że wygrany Bóbr stanie przed budynkiem Akademii WSB i będzie witał Studentów

WYMAGANIA TECHNICZNE:

• Prace mogą być wykonane w dowolnych technikach płaskich oraz przestrzennych.
  • Wymiary prac max: 50/50.
  • Każdy uczestnik może przedstawić maksymalnie jedną pracę.
  • Nie przyjmujemy prac zbiorowych.
  • Prac nie należy zwijać, podklejać ani oprawiać.
  • Każda praca musi być opatrzona metryczką (metryczka w Regulaminie Konkursu).
  1. Termin składania prac: do 15.03.2023 r.
  2. Miejsce składania prac: Akademia WSB, Biuro Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego (p. 016A).
  3. Organizator: MOPT w Dąbrowie Górniczej.
  4. Ogłoszenie wyników, wystawa oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystego zakończenia konkursu na przełomie maja/czerwca 2023.
  5. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni telefonicznie i mailowo o wynikach konkursu oraz szczegółach związanych z wręczeniem nagród.
  6. Szczegóły Konkursu w REGULAMINIE (w załączniku).

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU I ŻYCZYMY POWODZENIA!!!