20.06.2020

Zostań studentem UD – rekrutacja trwa!

Trwają zapisy do Uniwersytetów Dziecięcych Akademii WSB na nowy rok akademicki. Po wakacjach Studenci UD wezmą udział w zupełnie nowych wykładach i warsztatach, przygotowanych przez najlepszych dydaktyków z całej Polski. Do 30 czerwca obowiązują atrakcyjne bonifikaty.

Na zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego WSB przyjmowane są dzieci w wieku min. 6 lat (zerówka). Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu do grupy studentów decyduje kolejność rejestracji i wnoszenia opłat.

Więcej o samej idei Uniwersytetów Dziecięcych Akademii WSB przeczytasz tutaj.

Aby zgłosić dziecko na Uniwersytet Dziecięcy WSB, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego – KLIKNIJ TUTAJ.

Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnych bonifikat. Tylko do 30 czerwca za zajęcia Uniwersytetów Dziecięcych Akademii WSB możesz zapłacić 50% taniej. Atrakcyjne rabaty przygotowano także dla dzieci kontynuujących naukę, dzieci studentów i absolwentów Akademii WSB oraz dzieci pracowników Akademii WSB.