„Zuzanka i Utopce” – Teatr TRIP w Akademii WSB

Studentów Uniwersytetów Dziecięcych Akademii WSB (wraz z młodszym rodzeństwem i rodzicami) serdecznie zapraszamy na Przedstawienie Teatralne pt. „Zuzanka i Utopce” w wykonaniu Teatru TRIP, które odbędzie się 25 maja 2019 r. (sobota) o godz. 11.00.

25 maja 2019 r. (sobota) o godz. 11.00.

Przedstawienie interaktywne na podstawie baśni Gustawa Morcinka pt. „O tym jak Zuzanka poszła w kumy do utopców”.
Spektakl w zabawny sposób uczy, że „za serce nie płaci się złotem, ani diamentami, lecz tylko sercem”.Bajka opowiada o losach sieroty Zuzanki, której życie uzależnione jest od chytrego gazdy Kurzejki. Pewnego razu spotyka ona Króla Utopców i od tego czasu wszystko się zmienia…Aktorzy wcielają się w rolę wesołych Utopców: Rzęski Wodnej, Wodorostka oraz Tafli. Podczas codziennej przechadzki znajdują one zbiór baśni śląskich Gustawa Morcinka i postanawiają urządzić sobie zabawę w teatr. Utopce odgrywają scenki z baśni, tworząc jednocześnie teatr w teatrze.

Spektakl odbędzie się w Audytorium D – 25.05.2019 r. (ul. Cieplaka 1c).
Bilet wstępu: 10 zł – Studenci Uniwersytetów Dziecięcych Akademii WSB (Rodzice bezpłatnie).
Ze względów organizacyjnych prosimy o rezerwację miejsc:
Zapisz się
Liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń.