Akademickie Biuro Karier WSB podczas Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości w Gliwicach

W dniu 19 października 2016 r. Akademickie Biuro Karier gościło na Giełdzie Pracodawcy i Przedsiębiorczości w Centrum Edukacyjno - Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

W ramach inicjatywy, przy współpracy z HR Polska, zorganizowano również konferencję w formule OpenSpace pt. „Student na rynku pracy”.

W wydarzeniu wzięło udział 91 wystawców, w tym 64 Pracodawców oraz 27 organizacji umożliwiających rozwój przedsiębiorczości akademickiej. Na stoisku ABK WSB można było przejrzeć aktualne oferty pracy, porozmawiać z doradcą zawodowym oraz uzyskać informacje dotyczące możliwości szkoleń i rozwoju. Akademickie Biuro Karier WSB reprezentowała dr Magdalena Kot-Radojewska.