Spotkanie Śląskiego Oddziału Stowarzyszenia Polish Society for Training & Development

Akademickie Biuro Karier zaprasza do udziału w spotkaniu Śląskiego Oddziału Stowarzyszenia Polish Society for Training & Development, które odbędzie się 29 listopada o godz. 17.00 w sali 227 w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Temat spotkania:

Czego potrzebujemy, by transformować politykę rozwoju ludzi w organizacji od "szkoleń dla aktywności" do "szkoleń dla rezultatów"? Gościnnie innowacyjne narzędzie IT do mierzenia rentowności zadań i stanowisk.
Spotkanie moderuje Roman Warkocz - trener, facylitator i konsultant HR.Organizator: ogrodyprzedsiebiorczosci.pl i slaskihr.pl. Gościem specjalnym najbliższego spotkania będzie Robert Reinfuss - praktyk HR i biznesowy oraz autor wielu publikacji w dziedzinie zarządzania personelem. Do udziału w spotkaniu szczególnie zapraszamy osoby zajmujące się zawodowo  polityką szkoleniowo-rozwojową, szkoleniami biznesowymi, procesami rozwojowymi, zarządzaniem ludźmi oraz wszystkich zainteresowanych obszarem HR.

WSTĘP WOLNY!