Studentka WSB - Kasia - zaprasza studentów do pracy!

Cześć. Nazywam się Katarzyna Sebzda i jestem studentką Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

W październiku 2015 roku rozpoczęłam II stopień na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe - Kryminalistyka i techniki śledcze. Oprócz tego, że studiuję, pracuję. Na co dzień zajmuję się rekrutacją osób i HR’em w firmie Sine Qua Non w Sosnowcu, przy  ul. Floriańskiej 11..

Nasza lokalizacja została otwarta w maju 2016 roku. Budujemy nowy zespół i  poszukujemy osób chętnych do pracy. Sine Qua Non to strategiczny partner sieci Orange. Współpracujemy razem już 8 lat.

Kampania, którą realizujemy przy Floriańskiej 11, to Orange Energia. Obecnie pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Planujemy otworzyć zmianę popołudniową, tak aby pracownicy mieli możliwość wyboru godzin pracy w naszej firmie. Zmiana popołudniowa funkcjonować będzie w godzinach 13-21. Jest to dobra propozycja dla studentów, którzy uczą się w trybie dziennym, ponieważ praca nie będzie kolidowała ze studiami.

Z mojej perspektywy mogę zapewnić Was, że praca w SQN- Floriańska 11 to DOBRA PRACA. Panuje tu przyjazna i luźna atmosfera. Ludzie, którzy tu pracują są bardzo otwarci i koleżeńscy. Wszyscy pomagają sobie wzajemnie. Floriańska 11 w Sosnowu to DOBRY ADRES.

Trudno uwierzyć? Przyjdź i przekonaj się sam! Możecie także sprawdzić nasz profil na facebooku: SQN Orange Energia.

Jeśli kogoś z Was zainteresowała moja propozycja niech wyśle swoje CV na adres mailowy: katarzyna.sebzda@sinequanon.com.pl . Możecie również do mnie zadzwonić na numer: 513 979 897. Aby porozmawiać o podjęciu pracy w Naszej firmie, szukajcie mnie także na uczelni podczas zjazdów weekendowych . Chętnie rozpatrzę każdą kandydaturę!

Pozdrawiam :)