Szkolenie: Jak zostać pracownikiem przyszłości? Nowoczesne techniki poszukiwania pracy i tworzenia pomysłów na biznes

Główne zmiany jakie już teraz obserwuje się na rynku pracy to odejście od stabilnej, linearnej kariery zawodowej w jednej dziedzinie na rzecz realizowania wielu, zróżnicowanych projektów.

W przyszłości, nasze kariery będą bardziej złożone, wyspecjalizowane, fragmentaryczne, ale przede wszystkim oparte na współpracy. Nasze życie zawodowe będzie swoistym portfolio mikro karier. Wielu ekspertów podkreśla również, jak ważna stanie się umiejętność samodzielnego i kreatywnego kształtowania swojej kariery zawodowej i łączenie umiejętności i wiedzy z różnych dziedzin. W trakcie szkolenia, uczestnicy dowiedzieli się jak „inaczej” i skuteczniej szukać pracy, jak generować pomysły na własny biznes, by w przyszłości odnieść sukces. Każdy z uczestników zabrał do domu wykonaną przez siebie mapę myśli oraz pozytywny ładunek energii. Zapraszamy na następne szkolenia!!!

mgr Małgorzata Małecka – Tomala - Koordynator Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Dąbrowie Górniczej, Koordynator projektów dofinansowanych ze środków UE i Ekspert ds. finansowych, Trener kreatywności i przedsiębiorczości, Doktorantka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej w dyscyplinie nauk o zarządzaniu