Zaawansowane warsztaty pracy z aplikacjami biurowymi

Obsługa programów komputerowych, zwłaszcza w zakresie pakietów biurowych, to podstawowy wymóg na współczesnym rynku pracy.

Tymczasem wciąż jeszcze wielu kandydatów do pracy ma z tym problem. Podczas szkolenia zorganizowanego w ramach projektu "3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz" uczestnicy wzięli udział w warsztatach zaawansowanych technik pracy z aplikacjami biurowymi, wprowadzających użytkowników w techniki automatyzacji zadań.

Prowadzący:

Mgr inż. Krzysztof Orzechowski - specjalista ds. systemów informatycznych,  wykładowca akademicki w Katedrze Informatyki Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Zawodowo zajmuję się integrowaniem współpracy merytorycznej i dydaktycznej pracowników realizujących program kształcenia na odległość oraz projektowaniem i tworzenie interakcji w kursach elearningowych. Specjalista w zakresie grafiki komputerowej i animacyjnej. Egzaminator ECDL PL-E4520.