„Omnia Pro Patria” – „Wszystko dla Ojczyzny”

Wojskowa Akademia Techniczna w AWSB

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na spotkania ze studentką IV roku Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie pchor. Weroniką Baranek, która w piątek 26 listopada 2021 roku - podczas uroczystych obchodów Dnia Podchorążego w Akademii WSB - przybliży wszystkim z Państwa istotę posłannictwa Akademii, którą jest przygotowanie absolwentów gotowych służyć swą wiedzą Państwu Polskiemu w roli wojskowego, jak i cywila.

Specjalizacją, którą wybrała pchor. Weronika Baranek jesti ochrona przed skażeniami na kierunku chemia. Swoje zainteresowania oraz hobby rozwija i realizuje w klubie uczelnianym AZS WAT w sekcji lekkiej atletyki. Ponadto jest mieszkanką Dąbrowy Górniczej i absolwentką Zespołu Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej. Serdecznie zaraszamy!