Targi dla bezpieczeństwa w Targach Kielce

Działamy na rzecz bezpieczeństwa!

W dniu 25 kwietnia 2023 roku Centrum Badań i Edukacji Służb Mundurowych Akademii WSB zorganizowało dla studentów AWSB oraz uczniów szkół ponadpodstawowych wyjazd na  II Międzynarodowe Targi POLSECURE - naszym celem jest edukowanie w obszarze bezpieczeństwa i działanie na rzecz bezpieczeństwa!

Podczas 3-dniowego wydarzenia wystawcy prezentują rozwiązania dla wszystkich służb działających w obszarze bezpieczeństwa: Policji, Straży Granicznej, Straży Pożarnej, Służby Więziennej. - Ofertą mogą też być zainteresowane służby specjalne, Krajowa Administracja Skarbowa oraz organizacje ratownicze GOPR, TOPR, WOPR. POLSECURE 2023 będzie miało także ofertę skierowaną do ratowników medycznych - dodaje organizator.

Merytorycznym wzmocnieniem wydarzenia jest organizowana przez KG Policji międzynarodowa konferencja nt. „Działań Policji na granicy wschodniej RP”  oraz  „Pewności w identyfikacji ofiar – rola zespołu DVI na miejscu katastrof masowych”.

W wydarzeniu udział wzięli studenci kierunku Bezpieczenstwo narodowe Akademii WSB oraz uczniowie z VII Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego z Sosnowca, III Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Andersa z Dąbrowy Górniczej oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcacych i Technicznych w Czeladzi!