To jest już koniec...

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 klas mundurowych

24 czerwca w całej Polsce odbyło się zakończenie roku szkolnego 2021/2022. W tym dniu Centrum Badań i Edukacji Służb Mudnurowych uczestniczyło w trzech uroczystościach szkół partnerskich:

1. w III Liceum Ogólnokształcącym im. Generała Władysława Andersa w Dąbrowie Górniczej, w której udział wziął dyrektor Centrum Badań i Edukacji Służb Mundurowych prof. Marek Walancik.
  2. w Zespole Szkół Techniczno-Usługowych w Tarnowskich Górach, podczas którego koordynator Centrum Badań i Edukacji Służb Mundurowych Elżbieta Kowacka wręczyła zwycięzcom X edycji Turnieju Klas o Profilu Mundurowym nagrody - złoty puchar za zajęcie I miejsca w Teście wiedzy o bezpieczeństwie, pamiątkowe medale oraz bony edukacyjne.
  3. III Liceum Ogólnokształcącym im Stanisława Wyspiańskiego w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie udział wzięła asystent Centrum Badań i Edukacji Służb Mundurowych Jagoda Nocoń. Podczas uroczstości odbyło się ślubowanie uczniów klas mundurowych.

Dziękujemy wszystkim szkołom - dyrekcji, nauczycielom oraz uczniom klas mundurowych za tegoroczną współpracę. Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, które mamy nadzieję dostarczą nowych doświadczeń i niezapomnianych wspomnień. Niech ten czas będzie czasem odpoczynku, a także okresem nabierania sił do dalszej, jeszcze bardziej obfitej w sukcesy i powodzenia pracy.