04.08.2021

Wojskowe kino plenerowe na Śląsku

Z okazji obchodów Święta Wojska Polskiego i 101. rocznicy Bitwy Warszawskiej 15 sierpnia 2021 r. w m. Skoczów i gminie Koziegłowy odbędą się pikniki wojskowe „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej” oraz w gminie Koziegłowy plenerowy seans filmu „Karbala”.

Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Katowicach płk Marek Majocha z okazji obchodów Święta Wojska Polskiego i 101. rocznicy Bitwy Warszawskiej serdecznie zaprasza 15 sierpnia 2021 r. od godz. 11:00 do Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Lipowej 8 Gniazdów, k. Koziegłów (powiat myszkowski) na piknik wojskowy „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej” oraz na godz. 19:00 na plenerowy seans filmu „Karbala” w reż. K. Łukaszewicza.

W trakcje wydarzenia zaplanowano dodatkowe atrakcje, w tym m.in.

• pokazy sprzętu i wyszkolenia wojskowego,
  • występ Orkiestry Wojskowej,
  • poczęstunek wojskową grochówką.

Będzie można także skorzystać z mobilnego punktu szczepień oraz mobilnego punktu poboru krwi.

Serdecznie zapraszamy od godz. 11.00 na pikniku wojskowym, a od godz. 19:00 na wojskowym wieczorze filmowym!