Specjalność

APLIKACJE WEBOWE I MOBILNE

_____________________

Administratorem Twoich danych osobowych jest Akademia WSB. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

• Czego się nauczysz?

• języków programowania używanych w aplikacjach na urządzenia mobilne,
    • budowy, sposobów funkcjonowania i technologii używanych w urządzeniach mobilnych,
    • metod i technik zarządzania projektami informatycznymi,
    • baz danych obiektowych i relacyjnych,
    • zaawansowanych interfejsów graficznych przyjaznych użytkownikowi,
    • wykorzystania narzędzi developerskich dla urządzeń mobilnych w oparciu o technologie NET oraz języki skryptowe,
    • programowania dla systemu IOS,
    • programowania dla systemu Android,
    • pracy zespołowej w projektach informatycznych.
  • Uczymy praktycznie

Zajęcia specjalnościowe w Akademii WSB prowadzą doświadczeni praktycy. Dzięki temu, studenci poznają aktualne trendy i najnowszą wiedzę z zakresu danej specjalności.

Program specjalności regularnie konsultujemy z przedstawicielami otoczenia biznesu, w tym z pracodawcami. Dzięki temu wiemy, że przekazywane w ramach specjalności treści są aktualne i odpowiadają potrzebom rynku pracy.

Oprócz tego, Uczelnia regularnie organizuje tzw. spotkania z praktykiem, dając tym samym możliwość poznania ciekawych ludzi, którzy z pasją opowiadają o swojej pracy.

• Program specjalności

Wybrane treści realizowane w ramach specjalności:

• Budowa interfejsów graficznych aplikacji mobilnych
    • Bazy danych dla urządzeń mobilnych z elementami NoRel
    • Architektura urządzeń mobilnych i mobilnych systemów operacyjnych
    • Projektowanie i wdrażanie serwisu internetowego
  • Rekomendacje

"Długo zastanawiałem się nad wyborem specjalności, ale teraz wiem, że wybór Aplikacji webowych i mobilnych to był dobry wybór. Zajęcia są prowadzone przez praktyków, uczymy się przydatnych rzeczy, programujemy aplikacje zarówno dla Android jak i IOS. Wiem, że umiejętności, które zdobywam pomogą mi odnaleźć się na rynku pracy. Dzięki spotkaniom z praktykami, którzy na codzień zajmują się programowaniem aplikacji, możemy nawiązać wartościowe kontakty na przyszłość i poznać tę pracę 'od kuchni'".

Adrian, student specjalności Aplikacje webowe i mobilne

• Opłaty

Informatyka - studia I stopnia  Semestr 1 Rata miesięczna Semestr 2 Rata miesięczna Semestr 3-4 Rata miesięczna Semestr 5-6 Rata miesięczna Semestr 7 Rata miesięczna
    Studia dzienne (stacjonarne) 570 zł 280 zł* 570 zł 640 zł 640 zł 640 zł
    Studia zaoczne (niestacjonarne) 540 zł 580 zł 600 zł 610 zł 630 zł
    Czesne w miesiącach: lipiec, sierpień 220 zł 220 zł 220 zł 220 zł 220 zł
    Opłata rekrutacyjna + legitymacja 107 zł

*Promocja "Wsparcie na starcie" w I semestrze studiów.

Chcesz wiedzieć, co o tym kierunku sądzą inni studenci i absolwenci Akademii WSB? Posłuchaj naszego podcastu poświęconego właśnie „Informatyce”.