14.12.2021

Konferencja podsumowująca projekt pn.: „EDUMARK: Orientacja zawodowa jako element procesu edukacji na transgranicznym rynku pracy Euroregionu Śląska Cieszyńskiego”

W dniu 13.12.2021 r. na Zamku w Cieszynie odbyła się konferencja podsumowująca projekt „EDUMARK: Orientacja zawodowa jako element procesu edukacji na transgranicznym rynku pracy Euroregionu Śląska Cieszyńskiego” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska za pośrednictwem Euroregionu Śląsk Cieszyński.

Zaproszeni goście zachęcali uczniów do świadomego podejmowania decyzji i planowania rozwoju ścieżki zawodowej. Podczas konferencji odbyły się również mini warsztaty dla uczniów stojących przed podjęciem decyzji dotyczących ich przyszłości zawodowej, a także zachęcano ich do zapoznania się z poradnikiem „Perspektywa edukacyjna i zawodowa na transgranicznym rynku pracy Euroregionu Śląska Cieszyńskiego”.

Poniżej polska i czeska wersja poradnika: