Dostęp do bazy w sieci internetowej Uczelni: KLIK
ZDALNY DOSTĘP:
Link do bazy: http://han.wsb.edu.pl/han/physioex/
Login: posiadany adres e-mail w domenie Akademii WSB, czyli z końcówką @wsb.edu.pl
Hasło: takie samo jakim logujemy się do poczty elektronicznej
PhysioEX 10.0 zawiera 63 symulacje laboratoryjne, które uzupełniają lub zastępują laboratoria rzeczywiste, w tym te, których wykonanie w sali jest kosztowne lub czasochłonne.
PhysioEx pozwala studentom na wielokrotne powtarzanie ćwiczeń, a także na przeprowadzanie eksperymentów bez szkody dla żywych organizmów i zwierząt. Platforma umożliwia przeprowadzanie ćwiczeń, które są trudne do wykonania w rzeczywistym środowisku laboratoryjnym.
Tłumaczenie na język polski zawiera dodatkowo raporty wraz z pytaniami kontrolnymi stanowiące istotny element scenariusza zajęć (analiza wyników, dyskusja i wyciągania wniosków). Zestawy pytań są dostosowane do różnych poziomów trudności, np. dla studentów kierunku lekarskiego, fizjoterapii, pielęgniarstwa.
Dostępny jest również podręcznik do ćwiczeń zawartych na platformie PhysioEX (tłumaczenie: dr Małgorzata Gałązka z CM UMK). Studenci polskojęzyczni podczas pracy z PhysioEx korzystają z tłumaczenia na język polski - czytają wprowadzenie i polecenia z ebooka.
Dostęp do podręcznika w sieci internetowej Uczelni: KLIK
ZDALNY DOSTĘP DO PODRĘCZNIKA (e-book):
Link do podręcznika: http://han.wsb.edu.pl/han/ebook-physioex/
Login: posiadany adres e-mail w domenie Akademii WSB, czyli z końcówką @wsb.edu.pl
Hasło: takie samo jakim logujemy się do poczty elektronicznej
W praktyce osoba korzystająca z platformy PhysioEX ma wyświetlone oba produkty w dwóch przeglądarkach, po lewej wersję polskojęzyczną podręcznika (e-book), po prawej platformę PhysioEx.