Pracownicy Działu Nauczania

Dni i godziny pracy Działu Nauczania

  • poniedziałek-piątek: godz.  8.00 - 16.00
  • sobota: godz.  8.00 - 16.00

Agnieszka Szostak

Prodziekan ds. Kształcenia
tel. 32 295 93 25
tel. 885 588 033
e-mail: aszostak@wsb.edu.pl

 

Więcej

Beata Przebindowska

Ekspert ds. organizacji toku studiów
tel. 32 295 93 25
tel. 885 588 033
e-mail: bprzebindowska@wsb.edu.pl

Więcej

Marta Grelak

Ekspert ds. organizacji toku studiów
tel. 32 295 93 25
tel. 885 588 033
e-mail: mgrelak@wsb.edu.pl

 

Więcej

Agata Sioła

Specjalista ds. organizacji toku studiów
tel. 32 295 93 25
tel. 885 588 033
e-mail: asiola@wsb.edu.pl

Więcej

Ewelina Balcerek

Specjalista ds. organizacji toku studiów
tel. 32 295 93 25
tel. 885 588 033
e-mail: ebalcerek@wsb.edu.pl

Więcej

Ewelina Stachoń

Specjalista ds. organizacji toku studiów
tel. 32 295 93 25
tel. 885 588 033
e-mail: estachon@wsb.edu.pl

Więcej

Wioletta Migas

Specjalista ds. organizacji toku studiów
tel. 32 295 93 25
tel. 885 588 033
e-mail: wmigas@wsb.edu.pl

Więcej

Klaudia Hardyn

Specjalista ds. organizacji toku studiów
tel. 32 295 93 25
tel. 885 588 033
e-mail: khardyn@wsb.edu.pl

Więcej

Krystian Kłek

Specjalista ds. organizacji toku studiów
tel. 32 295 93 25
tel. 885 588 033
e-mail: kklek@wsb.edu.pl

Więcej

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji