Pracownicy Działu Nauczania

Agnieszka Szostak

Prodziekan ds. Kształcenia
tel. 32 111 01 25
tel. 885 533 455
e-mail: aszostak@wsb.edu.pl

Więcej

Joanna Józefowska

Kierownik Działu Nauczania
tel. 32 295 93 25
tel. 887 755 481
e-mail: jjozefowska@wsb.edu.pl  

Więcej

Agata Sioła

Koordynator ds. toku studiów
tel. 32 111 01 25
e-mail: asiola@wsb.edu.pl

Więcej

Wioletta Migas

Koordynator ds. toku studiów
tel. 32 111 01 25
e-mail: wmigas@wsb.edu.pl

Więcej

Magdalena Pawelec

Specjalista ds. organizacji toku studiów
tel. 32 295 93 25
tel. 885 588 033
e-mail: magdalena.pawelec@wsb.edu.pl

Więcej

Karolina Pietrzak

Specjalista ds. organizacji toku studiów
tel. 32 295 93 25
tel. 885 588 033
e-mail: kpietrzak@wsb.edu.pl

Więcej

Dominika Wartak-Molęda

Specjalista ds. organizacji toku studiów
tel. 32 295 93 25
tel. 885 588 033
e-mail: dwartak-moleda@wsb.edu.pl

Więcej

Ilona Maślanka

Specjalista ds. organizacji toku studiów
tel. 32 295 93 25
tel. 885 588 033
e-mail: imaslanka@wsb.edu.pl

Więcej

Angelika Klimczyk

Specjalista ds. organizacji toku studiów
tel. 32 295 93 25
tel. 885 588 033
e-mail: aklimczyk@wsb.edu.pl

Więcej

Magdalena Morawiec

Specjalista ds. organizacji toku studiów
tel. 32 295 93 25
tel. 885 588 033
e-mail: mmorawiec@wsb.edu.pl

Więcej

Dominika Walnik

Specjalista ds. organizacji toku studiów
tel. 32 295 93 25
tel. 885 588 033
e-mail: dwalnik@wsb.edu.pl

Więcej

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji