Przekaż 1,5 % podatku na OPP

W 2024 ROKU PODARUJ SWÓJ 1,5% PODATKU NA EDUKACJĘ! Pomóż Nam wspierać zdolną młodzież w spełnianiu marzeń!

Celem Stowarzyszenia Absolwentów i Studentów Akademii WSB jest m.in. działalność na rzecz dzieci i młodzieży i wyrównywanie szans rodzin i młodych osób. Dlatego zapraszamy Państwa do wsparcia naszej Organizacji Pożytku Publicznego poprzez przekazanie 1,5% podatku na edukację!

Państwa 1,5% podatku to wsparcie dla dzieci, seniorów oraz indeksy na studia dla młodzieży z biednych rodzin, którym my pomożemy spełnić marzenia o studiach w Akademii WSB - 3 najlepszej Uczelni Niepublicznej w Polsce!

Jeśli to co robimy Ci się podoba, to w zeznaniu podatkowym wybierz Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów Akademii WSB i wpisz Nasz numer KRS 0000377565.
Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalność organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni!