Wszystkie dostępne bonifikaty obowiązujące w Akademii WSB dostępne są tutaj.
* Bonifikata obowiązuje od kwoty całkowitej zamieszczonej w zakładce "Opłaty", która znajduje się na dole strony.
Studia podyplomowe koncentrują się na zastosowaniu sztucznej inteligencji w procesie tworzenia treści cyfrowych. Zajęcia obejmują naukę o algorytmach generowania tekstu, grafiki, muzyki i innych form treści z wykorzystaniem narzędzi AI. Uczestnicy będą eksplorować najnowsze technologie i techniki w dziedzinie generowania treści, uczyć się projektować i wdrażać inteligentne systemy do automatycznego tworzenia treści, a także analizować wpływ AI na branżę kreatywną. Celem studiów jest wyposażenie studentów w umiejętności niezbędne do projektowania i wdrażania systemów AI do generowania treści, zrozumienie teoretycznych podstaw tych systemów oraz zdobycie praktycznego doświadczenia w ich stosowaniu. Zdobyta wiedza i umiejętności wykorzystania sztucznej inteligencji usprawnią codzienną pracę Absolwentów, niezależnie od branży, umożliwiając efektywniejszą produkcję treści oraz dostosowywanie ich do zmieniających się potrzeb otoczenia biznesowego. Absolwenci będą w stanie zaimplementować innowacyjne technologie w swoich codziennych zadaniach, co przełoży się na zwiększenie produktywności i skuteczności działań.
Dzięki zdolności do optymalizacji procesów twórczych za pomocą sztucznej inteligencji, pracownicy różnych branż będą mogli tworzyć wysokiej jakości treści z mniejszym nakładem czasu i wysiłku, co z kolei przekłada się na bardziej satysfakcjonującą pracę, zwiększone zaangażowanie klientów oraz konkurencyjność na rynku.
kierunek otwiera Absolwentom drzwi do różnorodnych ścieżek kariery, umożliwiając pracę w obszarach, tj. reklama, edukacja czy rozrywka, gdzie kreatywne treści są kluczowe
treści programowe skupione są nie tylko na tworzeniu treści, lecz także na zrozumieniu, jak sztuczna inteligencja może poprawić interakcje z użytkownikami, co stanowi atut w dziedzinie projektowania użytkowego i doświadczeń użytkownika
Absolwenci zdobywają umiejętność szybkiego przyswajania nowych technologii, co jest kluczowe w środowisku, gdzie postęp w dziedzinie sztucznej inteligencji jest dynamiczny.
zrozumienie, jak wykorzystać sztuczną inteligencję do tworzenia treści, otwiera drzwi do projektów o potencjale społecznym, pozwalając absolwentom przyczynić się do tworzenia treści mających pozytywny wpływ na społeczeństwo
Wprowadzenie do sztucznej inteligencji
Podstawy algorytmów
Modele sztucznej inteligencji
Rozwój modeli generatywnych
Przetwarzanie języka naturalnego (NLP)
Generowanie treści tekstowych za pomocą AI
Generowanie treści graficznych za pomocą AI
Optymalizacja zapytań w rozwiązywaniu problemów
Interakcja człowiek-komputer w kontekście AI
Studium przypadków w biznesie
Etyka i odpowiedzialność w AI
Społeczny impakt technologii AI
ML w chmurze (Google Cloud Platform)
Dni odbywania się zajęć: Soboty i Niedziele + wybrane Piątki
mgr inż. Dawid Jurczyński
Wykładowca akademicki, Asystent AWSB w Dąbrowie Górniczej. Praktyk — od wielu lat zawodowo realizujący się jako Software Developer w międzynarodowych projektach. Członek Polskiego Towarzystwa Astrobiologicznego. Zafascynowany możliwościami wykorzystania danych satelitarnych.
Konsultant i specjalista od systemów sztucznej inteligencji i przetwarzania języka naturalnego, mający w swoim dorobku współpracę z firmami o ugruntowanej na rynku pozycji takimi jak Fujitsu, czy Goldman Sachs. Absolwent kierunku „Data Science and Information Systems Engineering” na wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej. Prywatnie miłośnik eksploracji zabytków przemysłu, gór, muzyki rockowej i literatury fantastycznonaukowej.
Specjalista w sektorze Data Science. Współpracujący z przedsiębiorstwami handlowo-produkcyjnymi, software house oraz audytowymi. Absolwent Fizyki Technicznej oraz Informatyki ze specjalizacją Data Science. W czasie studiów inżynierskich związany z Instytutem Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie. Dydaktycznie związany z AWSB w Dąbrowie Górniczej z zakresu specjalizacji Data Science i pokrewnych. Naukowo zajmujący się zagadnieniami opartymi o dane satelitarne, środowisko naturalne oraz uczenie maszynowe.
W trakcie studiów na tym kierunku możesz oczekiwać inspirujących wykładów, praktycznych projektów i możliwości eksperymentowania z najnowszymi narzędziami AI. To nie tylko nauka, ale również dynamiczna podróż, podczas której zdobędziesz umiejętności potrzebne do radzenia sobie z wyzwaniami dzisiejszego świata kreatywnego. Studia oferują unikalną szansę na rozszerzenie swojego portfolio o projekty oparte na sztucznej inteligencji, co z pewnością wyróżni cię na rynku pracy. Zrozumienie, jak wykorzystać AI do tworzenia treści, otwiera drzwi do nieograniczonych możliwości zarówno w dziedzinie freelancingu, jak i zatrudnienia w innowacyjnych firmach.
mgr inż. Kamil Grzebień Wykładowca Akademii WSB
RATA
WYSOKOŚĆ RATY
TERMIN PŁATNOŚCI
wpisowe
300 zł
w dniu zapisu
I
1700 zł
do 5 marca 2025
II
1700 zł
do 5 kwietnia 2025
III
1700 zł
do 5 maja 2025
IV
1600 zł
do 5 czerwca 2025
Ogółem
7 000 zł
Istnieje możliwość ustalenia indywidualnych rat.
Osoby zainteresowane otrzymaniem faktury proszone są o wypełnienie WNIOSKU