Dni otwarte odbędą się 13 września 2014 roku
Przyjdź na bezpłatne zajęcia z wybranych tematów proponowanych na trenerskich studiach podyplomowych. Porozmawiaj z prowadzącymi oraz innymi uczestnikami. Sprawdź warsztatowa formę pracy i przekonaj się, czy ten kierunek jest dla Ciebie.
Korzyści dla Ciebie:
- Spotkanie z trenerami prowadzącymi zajęcia na kierunkach Akademia Trenerów Biznesu i Zaawansowane Narzędzia Trenerskie w WSB,
- Poznanie sposobu pracy trenerów w trakcie zajęć, podejścia do Słuchaczy, uzyskanie odpowiedzi na pytania merytoryczne i organizacyjne dotyczące studiów,
- Możliwość rozmowy z trenerami, a także innymi osobami zainteresowanymi kierunkiem trenerskim,
- Ułatwienie dokonania wyboru kierunku studiów trenerskich.
Sylwetki trenerów prowadzących:
 |
Bartosz Płazak
doświadczenie trenerskie i liderskie w dużych firmach rynku finansowego, rekomendacja trenerska II Stopnia PTP, ponad 1000 dni szkoleniowych, koordynator merytoryczny i trener szkół trenerów, trener biznesu, współtwórca Stowarzyszenia Rozwiń Skrzydła, pasjonat podejścia prowokatywnego, improwizacji i twórczości, organizator szkoleń pod żaglami.
|
|
|
 |
Agnieszka Brongiel
konsultant i praktyk biznesu – szef jednego z departamentów w dużej firmie branży finansowej, a także szef zespołu trenerów wewnętrznych. Marketer, pomysłodawca i organizator eventów. Trener umiejętności psychospołecznych – szkoli głównie menadżerów i trenerów. Opiekun merytoryczny programów rozwojowych, superwizor, mentor.
|
|
|

|
Elżbieta Zawodniak
Licencjonowany superwizor oraz trener treningu interpersonalnego i warsztatu umiejętności psychospołecznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego ponad 1000 dni warsztatów, treningów interpersonalnych i superwizji, trener szkół trenerów, trener biznesu i rozwoju. Coach prowadzący własną praktykę.
|
|
|
 |
Agata Brzóska
trener biznesu, instruktorka teatralna, absolwentka filologii romańskiej, malarka.
Współtwórca, współorganizator i prowadzący katowickiego Teatru Improwizacji "Improvokacja". We współpracy z Rozwiń Skrzydła prowadzi szkolenia, projekty rozwojowe i wyjazdy integracyjne dla firm, oraz warsztaty trenerskie na WSB. Na co dzień trener wewnętrzny w dużej firmie. W trakcie rekomendacji PTP i studiów coachingowych.
|
|
|
Organizacja warsztatów:
Proponowane warsztaty będą prowadzone równolegle przez trzech trenerów w dwóch blokach merytorycznych:
- poranny (od 9.00 do 12.00) oraz
- popołudniowy (od 13.00 do 16.00),
- z godzinną przerwą (od 12.00 do 13.00).
W czasie modułu trener prowadzący przeprowadzi warsztat z wybranego obszaru w ramach proponowanego uczestnikom tematu.
Wystarczy, że wybierzesz 2 interesujące Cie tematy (jeden w sesji porannej, drugi w sesji popołudniowej) i napiszesz do nas agarczyk@wsb.edu.pl
Maksymalna ilość biorąca udział w warsztacie to 14 osób. W sytuacji wyboru przez taką ilość osób danego modułu, kolejne osoby będą zapraszane na inne tematy.
Zajęcia są bezpłatne. Zapisy odbywają się zgodnie z kolejnością zgłoszeń.
Moduły poranne: godzina 9.00 – 12.00
Projektowanie szkoleń – Bartosz Płazak
Dlaczego o jednych szkoleniach mówią że są dobre a o innych co innego? O jakości szkolenia decyduje w znacznym stopniu jego projekt. Co to znaczy dobry projekt szkolenia, jak go przygotować? Co stanowi o powodzeniu trenera prowadzącego szkolenie? Będziemy odpowiadać na tym warsztacie.
Organizacja wydarzeń i eventów – Agnieszka Brongiel
O wyjątkowości wydarzenia decyduje wiele elementów, ale przede wszystkie … właśnie!! co takiego sprawia, że organizowany event pozostanie na długo w pamięci uczestników? W trakcie warsztatów poszukamy odpowiedzi na to pytanie.
Komunikacja w pracy trenera – Elżbieta Zawodniak
Trener to jego komunikacja. Komunikacja to główne narzędzie pracy trenera. Czym się charakteryzuje komunikacja w tym zawodzie? Co powinna zwierać? Na te pytania będziemy poszukiwać odpowiedzi na tym warsztacie.
Improwizacja w pracy trenera –Agata Brzóska:
Spontaniczność i umiejętność szybkiej spójnej reakcji to bardzo przydatne w pracy trenerskiej umiejętności. Narzędzia teatru improwizacji Improwokacja w Katowicach i ich zastosowanie w pracy trenerskiej, oraz w obszarze rozwoju uczestników przedstawimy na tym warsztacie.
Moduły popołudniowe: godzina 13.00 – 16.00
Prowokacja w pracy trenera – Bartosz Płazak
Podejście prowokatywne obrasta mitami. Mówi się, że nie jest dla każdego, że można uzyskać negatywne efekty. Mówi się też że jego użycie pozwala wprowadzić świeżość, dynamikę, śmiech, że zbliża ludzi i przynosi ulgę. Czy będziesz go stosować w swojej pracy z ludźmi? Ten warsztat uchyla rąbka tajemnicy.
Personal branding trenera – Agnieszka Brongiel
Moduł prezentujący marketingowe podejście do prezentacji siebie przez trenera i jego osobistej marki na rynku. To krótki wstęp do praktycznego zastosowania dorobku marketingu do wzmacniania wizerunku trenera i budowania jego przewagi konkurencyjnej.
Superwizja i informacja zwrotna – Elżbieta Zawodniak
Superwizja pracy trenera – czemu służy, na czym polega, jak się ją przeprowadza, dlaczego każdy kto pracuje z ludźmi powinien z niej korzystać? Dlaczego Superwizja to tak mocno rozwojowe działanie na rzecz siebie samego? Jak dawać informację zwrotną kiedy samo jesteśmy w roli osoby superwizującej? Dowiesz się na tym warsztacie.
