Gala Akademicka MBA

Dyplomy ukończenia studiów MBA, wyróżnienia dla najlepszych projektów oraz Nagrody Rektora – w dniu 22 listopada br. odbyła się Gala Akademicka Executive MBA (Partner: Webster University) oraz Master of Business Administration (Partner: EY Academy of Business).

- To ogromny zaszczyt dla Akademii WSB oraz całego kolegium rektorskiego, że mamy tak znakomitych i doświadczonych absolwentów. W tym roku akademickim przeżywamy ogromne zainteresowanie studiami MBA i podyplomowymi, co bardzo cieszy. Dziękuję, że jesteście Państwo z nami i tworzycie społeczność akademicką naszej uczelni. – mówił podczas rozpoczęcia dr Marcin Lis, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB.

Absolwentów przywitał także Pan Michał Błeszyński – przedstawiciel EY Academy of Business - partner merytoryczny studiów Master of Business Administration, który gratulował ukończenia studiów. – Ten rok studiów minął bardzo szybko, niedawno się witaliśmy, a teraz mam nadzieję, że się nie żegnamy, tylko wchodzimy w nowy etap współpracy. Otrzymaliście Państwo dyplomy, ale nawiązaliście również cenne znajomości. Warto, aby ten czas studiów nie zakończył się tylko oprawieniem dyplomu w ramkę, ale zaowocował pielęgnowaniem tych zdobytych kontaktów. Wierzę, że dalej będziecie się Państwo rozwijali, a dzisiejsza uroczystość jest początkiem kolejnych, interesujących wyzwań.

W ramach studiów MBA Słuchacze przygotowywali projekty wdrożeniowe w zakresie czterech obszarów: HR, finansów, zarządzania projektami oraz marketingu i zarządzania sprzedażą. Trzy grupy projektowe zostały wyróżnione za najlepsze projekty wdrożeniowe. Podczas uroczystości wyróżniono również tych absolwentów, którzy swoją osobowością szczególnie zapadli w pamięć. To wyróżnienia za inspirację i aktywne działanie na rzecz integracji społeczności akademickiej, a także za wspaniałe umiejętności organizacyjne oraz perfekcyjną komunikację.

Nagrodę Rektora w kategorii „Dusza Towarzystwa” za wysokie kompetencje interpersonalne, umiejętność nawiązywania kontaktów z innymi, efektywną pracę zespołową i budowanie relacji otrzymała Pani Jolanta Golicka. Nagrodą był lot zapoznawczy w symulatorze. W kategorii „Kreatywnie Zaangażowany” nagrodę otrzymał Pan Jakub Gałaszka, za wyjątkową kreatywność oraz ponadprzeciętne umiejętności organizacyjne. Nagrodą był Paintball Laserowy dla Dwojga. W kategorii „Pomocna dłoń” nagrodę otrzymała Pani Justyna Błoch. Nagroda to Strzelanie z Karabinu Kałasznikow.

Kolejnym punktem Gali było wręczenie dyplomów absolwentom studiów Executive MBA (Partner: Webster University) oraz Master of Business Administration (Partner: EY Academy of Business). Dyplomy wręczył Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB, dr Marcin Lis.

Galę zakończył recital utworów muzycznych w wykonaniu Oskara Jasińskiego – znakomitego tenora, artysty który jest laureatem kilku międzynarodowych konkursów wokalnych. Permanentnie współpracuje jako solista z wieloma polskimi orkiestrami i filharmoniami.

Serdecznie gratulujemy uzyskanych nagród, wyróżnień i dyplomów studiów MBA.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów MBA i podyplomowych:

Data wydarzenia - 22.11.2021 r.