08.07.2021

Nowe miejsca praktyk dla studentów bezpieczeństwa narodowego i pedagogiki

W dniu 7 lipca br. podpisano porozumienie o współpracy z Zakładem Karnym w Trzebini.

W spotkaniu udział wzięli: Dyrektor Zakładu Karnego -  mjr Marek Stelmach, zastępca Dyrektora Zakładu Karnego - mjr Arkadiusz Sujecki oraz Rektor Akademii WSB dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB, a także Kierownik Katedry Pedagogiki AWSB - dr hab. Marek Walancik, prof. AWSB, Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie AWSB - dr Julita Mlaskawa oraz Dyrektor ds. Operacyjnych Wydziału Zamiejscowego w Krakowie - Bożena Garbocz.

Porozumienie dotyczy współpracy pomiędzy Uczelnią a Zakładem Karnym w zakresie praktyk dla studentów na kierunku Bezpieczeństwo narodowe w Dąbrowie Górniczej, KrakowieCieszynie oraz pedagogiki w Dąbrowie Górniczej. Współpraca będzie dotyczyła także wspierania nauczycieli i pracowników Zakładu Karnego w doskonaleniu zawodowym i podnoszeniu kwalifikacji.

Zakład Karny w Trzebini: https://www.sw.gov.pl/