23.10.2024

Rekrutacja do Erasmus+ już otwarta! Zdobądź doświadczenie za granicą

Marzysz o nauce lub pracy za granicą? Oto Twoja szansa! Dział Współpracy z Zagranicą Akademii WSB rozpoczął rekrutację do programu Erasmus+, który oferuje możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia, poznania nowych kultur i podniesienia swoich umiejętności, zarówno interpersonalnych, jak i zawodowych. Program Erasmus+ to nie tylko studia, ale także staże w zagranicznych firmach, które mogą otworzyć drzwi do przyszłej kariery!

WIĘCEJ O PROGRAMIE ERASMUS+

LISTA PONAD 100 UCZELNI PARTNERSKICH

WRAŻENIA UCZESTNIKÓW PROGRAMU ERASMUS+

Dlaczego warto?

Program Erasmus+ zapewnia wsparcie finansowe i stwarza niepowtarzalną okazję do rozwinięcia kompetencji, poznania ciekawych ludzi i życia w nowym środowisku. Możesz wybrać studia na jednej z naszych ponad 100 renomowanych uczelni partnerskich lub odbyć staż w międzynarodowej instytucji, zdobywając cenne doświadczenie zawodowe.

Jak się zgłosić do udziału w programie Erasmus+?

Mobilność w celu studiowania
Proces aplikacji jest prosty, a oto co musisz zrobić:

1. Poznaj swoje opcje – Zapoznaj się z kryteriami kwalifikacji do programu Erasmus+ i sprawdź aktualną listę naszych uczelni partnerskich.
  2. Złóż wniosek – Wypełnij formularz zgłoszeniowy online, dostępny poniżej.
  3. Czekaj na wyniki – Informacje o procesie rekrutacji oraz wyniki będą wysyłane na Twoją uczelnianą skrzynkę pocztową.

Mobilność w celu praktyk
Proces aplikacji jest prosty, a oto co musisz zrobić:

1. Poznaj swoje opcje – Zapoznaj się z kryteriami kwalifikacji do programu Erasmus+ i poszukaj zagranicznych instytucji oferujących staże. Jeśli interesuje Cię praktyka, sprawdź oferty na stronach:
    ErasmusIntern.org

LEO-NET

2. Złóż wniosek – Wypełnij formularz zgłoszeniowy online, dostępny poniżej.

Zdobądź swoje miejsce już dziś – aplikuj do Erasmus+ i otwórz drzwi do przyszłości!

Deadline: 4.11.2024 r.

FORMULARZ APLIKACYJNY – PROGRAM ERASMUS+ 2024/2025